ساخت انواع دستگاه های پلیمریلیزینگخط تولید لوله های پلی اتیلن PEخط تولید لوله های پی وی سی PVCخط تولید لوله پلی پروپیلن ppخط تولید ورق pe , pp , pvcخط تولید نوار آبیاری قطره ای سرعت بالاخط تولید نوار آبیاری قطره ایخط تولید پانل دیوارپوش و پروفیل upvcخط تولید پروفیل پلی استایرن psدستگاه چاپ و uvدستگاه لمینت و برش لمینتدستگاه میکسر pvcدستگاه پودرکن پی وی سی pvcدستگاه کوبله اتوماتیک و آسیاب پلاستیکقالب خط ورق و قالب قاب عکسقالب و کالیبر لولهقالب دیوارپوش ، ابزار آلات و پروفیلفرمینگ و اسپیرالگیربکس و سیلندر و مارپیچ موازی ( پارالل )گیربکس و سیلندر و مارپیچ پلی اتیلن peگیربکس و سیلندر و مارپیچ پی وی سی pvc
لوله پولیکا ( پلیکا ) | مزایای لوله پلیکا چاپ
( 3 Votes )

لوله پلیکا

خط تولید لوله های پی وی سی | خط تولید لوله پلیکا

سه راهی دریچه بازدید جهت کنترل و بازدید مسیرهای لوله گذاری فاضلاب خانگی ، صنعتی و شهری کاربرد فراوانی داشته که قسمتی از مزایای آن نسبت به انواع مشابه به شرح زیر می باشد:

سبک بودن وزن و در نتیجه کاهش قیمت نسبت به تولیدات سایر کارخانجات (طرح چدن).

این محصول فاقد پیچ فلزی بوده و به جهت داشتن اورینگ ، به راحتی آب بندی شده و عمل باز و بسته نمودن دریچه به راحتی امکان پذیرمی باشد .

کوتاه بودن طول دریچه نسبت به سایز دریچه های تولیدی به میزان حدوداً 60% و اشتغال نمودن فضای کمتری از ساختمان .

امکان بکار بردن آن در کف یا دیوارهای ساختمان به دلیل شکل هندسی طراحی ساخت آن .

لوله پلیکا

رابط بازدید و مسدود کننده پلیکا

با استفاده از این رابط امکان مسدود نمودن انتهای لوله ها به آسانی فراهم و آب بندی صددرصد به وجود می آید و نیازی به بکار بردن روش سنتی با حرارت و خم نمودن انتهای لوله نمی باشد . این محصول علاوه بر زیبا نمودن نمای لوله کشی امکان بازدید و توسعه شبکه را فراهم می آورد .

زانویی خم لوله پلیکا

هنگام نصب لوله های فاضلاب در پیچهای 90 درجه ، ترجیحاً جهت جلوگیری از گرفتگی به جای یک عدد زانوی 90 درجه از دو عدد زانوی 45 درجه استفاده که باعث ایجاد درز بین دو زانو گردیده ، از این رو استفاده از زانوی خم جریان سیال را آسان و همچنین باعث افزایش سرعت عمل می گردد.

لوله پلیکا

سیفون دوبل 110-110 :
شکل منحصر بفرد این نوع سیفون دبی خروجی بالا و عدم گرفتگی آن .


سیفون دوبل 110-110- با دریچه بازدید :
تسهیل در رفع گرفتگی در نصب های معلق ، بازدید داخل سیفون در مواقع گرفتگی


کفشور 110 :
جهت استفاده در کف پارکینگ ها،سالنها و حیاط


سه راهی خم :
مانند زانوی خم از مزایای خاص برخوردار بوده از جمله اندازه ورودی خم از سه راهی معمولی 45 یا 90 درجه بیشتر به نحوی که ورودی با خم مجزا مانع گرفتگی تدریجی شبکه می گردد .


زانوی دوسر کوپله :
با استحکام بیشتر و عدم نیاز به کوپله نمودن دستی لوله و تسریع در عمل نصب ، در مکانهایی که دو عدد زانوی 45*110 یکسر استفاده می گردد میتوان یک عدد یکسر ویک عدد دو سر کوپله استفاده کرد .


سیفون خم بلند و پایه دار:

طراحی سیفون مذکور به گونه ای است که فضا و اندازه گلوئی داخل بزرگتر از اندازه خروجی بوده در نتیجه تخلیه سیال به آسانی صورت گرفته و احتمال گرفتگی در حد صفر می باشد و وجود دو پایه در زیر، استحکام را بیشتر ،اتصال به سیمان و تراز نمودن را تسهیل و از شکل ظاهری زیباتری نیز برخوردار می باشد .


تبدیل هم مرکز تودرتو:


به دلیل کوتاه بودن طول آن در مکانهایی که محدودیت فضا داریم بسیار مناسب بوده و همچنین جهت لوله های خروجی ماشین های ظرفشویی ،لباسشویی و سینک ها قابل استفاده می باشد .


چهارراهی :
در بعضی مسیرهای اصلی شبکه فاضلاب که اتصالات مصرفی افزایش می یابد و همچنین ایجاد دو انشعاب 45 درجه به جای دو عدد سه راهی جهت صرفه جویی در فضا و تعداد اتصال ، می توان از یک عدد چهار راهی استفاده نمود و همچنین در شبکه ها جهت ایجاد انشعابات آتی قابل استفاده خواهد بود .

 

 

 


 
اعضا : 2
محتوا : 87
بازدیدکنندگان : 1003114
ما 42 مهمان آنلاین داریم